Bestuursbureau Talent

Het bestuursbureau van Talent ondersteunt de directeur bestuurder, het bestuur (de Raad van Toezicht) en de individuele scholen bij de voorbereiding en uitvoering van beleid.

Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers en hun bereikbaarheid.
Klik hier voor de route naar het bestuursbureau van Talent.

     werkdagen    
Bert Groenewoud
directeur-bestuurder
0229-282045
b.groenewoud@talenthoorn.nl        
maandag tot en met vrijdag    
Anja van der Stam
beleidsmedewerker personele zaken
0229-282047
a.vd.stam@talenthoorn.nl
maandag, dinsdag, 
woensdag, donderdag,
vrijdagochtend 
   
Koos Schipper
beleidsmedewerker personele zaken 
0229-282042
koos.schipper@talenthoorn.nl 
maandag, dinsdag, 
woensdag, donderdag 
   
Meta Buis
medewerker personeelszaken
0229-282041
m.buis@talenthoorn.nl
maandag, donderdagochtend, vrijdag    
Victor Reinders
business Controller

 
0229-282046
v.reinders@talenthoorn.nl
      
maandag tot en met woensdag en vrijdag    
Ellen Janssen
managementassistente 
0229-282040
e.janssen@talenthoorn.nl
maandag tot en met donderdag 9.00-14.30 uur    
Mirjam Van der Sloot - Broek
medewerker financiële administratie    
0229-282041
m.broek@talenthoorn.nl 
maandag, dinsdag, woensdag     
Roos van der Kruk
beleidsmedewerker onderwijskwaliteit

 
0229-282043 
r.vd.kruk@talenthoorn.nl 
dinsdag, woensdag en vrijdag                 
         

 
Adresgegevens

Stichting Talent

Nieuwstraat 23A
1621 EA Hoorn
Telefoon: 0229-282040
Mail: info@talenthoorn.nl